avrupa, dubaı ve türk yeterlİLİK SERTİFİKA SAHİBİ UZMAN CERRAHLAR

ONLINE DANIŞMA  

Aşağıdaki 'Online Danışma Formunda' mail adresinizi ve/veya telefon numaranızı doğru yazdığınızdan emin olunuz. Aksi taktirde size geri dönemiyoruz. Hakaret ve/veya tehdit içeren mesajlar cevaplanmamakta ve hakkında yasal işlem uygulanmaktadır. Tanı ve tedavi amacı ile lütfen doktorunuza başvurunuz. 

Öncesi sonrası resimlerde de olduğu gibi buradan fiyatları paylaşmamız yasa gereği mümkün değildir. Fiyat konusunda irtibat numaralarımızdan asistanlarımıza danışabilirsiniz. 


İletişim

M. Kasapoglu cad. No: 21/14 07160 Muratpasa Antalya  
Akasya Acıbadem Sitesi A Kule Giriş Blok A1 Daire 124 Kat 24 Acıbadem İstanbul

Mobil Randevu: +90 532 370 04 14
E-Mail: gokhan@a-plastestetik.com

Op Dr Gökhan Özerdem

+90 505 928 21 41

Resimleriniz ile (her iki yandan ve önden çekilmiş olarak) direk doktorumuza mesaj ile danışabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz ! Randevu için lütfen iletişim numalarımızdan asistanlarımıza ulaşınız.

ANNE ESTETİĞİ
FİYATLAR

Hasta Yorumlarımız

TIKLA

Doktortakvimi 

'Bu site tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için lütfen doktorunuza başvurunuz. A-Plast Estetik Cerrahi, Estalya Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi resmi tescilli markasıdır. Her hangi bir sağlık kuruluşu değildir. Öncesi sonrası resimlerde de olduğu gibi burada fiyat bilgilerimizi paylaşmamız yasa gereği mümkün değildir. Fiyat bilgisi için tarafımıza randevu ile gelebilir veya irtibat telefonlarımızdan asistanlarımızla irtibata geçebilirsiniz'